• Головна
  • Які договори найчастіше завантажують з українських електронних ресурсів під час війни: топ 3!
Новини компаній
12:13, 20 лютого 2023 р.

Які договори найчастіше завантажують з українських електронних ресурсів під час війни: топ 3!

Новини компаній
Які договори найчастіше завантажують з українських електронних ресурсів під час війни: топ 3!, фото-1

Без письмового договору можливо укладати лише дрібні побутові правочини: проїзд громадським транспортом, купівлю продуктів для власного споживання тощо. Угоди ж зі складними умовами, наприклад, у яких є термін та особливий порядок виконання, заходи відповідальності сторін та гарантії, потребують письмового оформлення.

Першим за рейтингом електронним маркетплейсом договорів в Україні є theDoc., що продає приблизні форми та індивідуалізовані договори «під ключ» всім, хто цього потребує. У межах нашого огляду визначимо три найпопулярніші типи договорів, які частіше за інші завантажуються з бази останнім роком.

Топ 3 договорів-лідерів завантажування

Воєнні події внесли свої корективи у структуру бізнесу та товарно-грошових стосунків. Маркетплейс theDoc., що посідає флагманські позиції у галузі електронного продажу договірних документів, має право навести певні статистичні відомості щодо найпопулярніших угод, що укладаються останнім роком, адже саме через theDoc. замовляється більшість з них.

Отже, які три договори найчастіше завантажують замовники? Наведемо їх у порядку зменшення споживчого попиту:

  • перше місце – договір оренди автомобілю, який можна завантажити за посиланням https://thedoc.com.ua/document/dogovir-orendi-transportnogo-zasobu. Треба сказати, що такі правочини завжди були в топі за кількістю укладання, адже вантажні та пасажирські перевезення для багатьох українців є джерелом постійного доходу, втім власний транспортний засіб мають не всі з них;
  • договір оренди квартири – його популярність пояснюється потужною внутрішньої міграцією, викликаною війною. Внутрішньо переміщені особи бажають максимально убезпечити себе на новому місці та офіційно зареєструватися, що неможливо уявити без договору. Завантажити примірний договір оренди квартири, який неважко адаптувати під власні потреби, можна за посиланням https://thedoc.com.ua/document/dogovir-orendi-kvartiri;
  • договір будівельного підряду. Стосунки з цього приводу завжди були дуже складними, адже неякісне будівництво та відповідальність, що виходить з нього, дуже часто стають предметом судового розгляду. Від того, наскільки точно складений кошторис, визначений обсяг матеріалів та людських ресурсів, прописані гарантії та стандарти якості, залежать не лише особисті права замовника та підрядника, але й громадський інтерес. Хто і як відповідатиме, коли будівлю не вдасться ввести в експлуатацію, чи підрядник зникне з грошима замовника? Бажання офіційно оформити відповідні стосунки цілком зрозуміле, а завантажити договір на виконання будівельних робіт можливо за посиланням https://thedoc.com.ua/document/dogovir-na-vikonannya-budivelnih-robit. Після воєнних подій очікується зростання попиту на послуги з будівництва.

Найбільша електронна база готових договорів в Україні

Які договори найчастіше завантажують з українських електронних ресурсів під час війни: топ 3!, фото-2

На початок 2023 році в лідери онлайн-продажу договорів вийшов маркетплейс theDoc., про що непрямим чином свідчить статистика його відвідувань. Звісно, 46000 переглядів сайту за січень не означає 46000 проданих документів, але жоден учасник ринку не публікує результатів продажу для порівняння, тож доводиться вірити іншим показникам.

На ресурсі theDoc. ви знайдете готові форми не лише згаданих договорів, але й будь-яких інших, починаючі від шлюбних контрактів і закінчуючи договором франчайзингу. Також у клієнта є можливість замовлення індивідуалізованого договору “під ключ”, з докладним визначенням всіх умов, цифр, строків та реквізитів сторін. Договори, які вам пропонує «Перший маркетплейс договорів», неодноразово апробовані практикою та довели свою юридичну надійність. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Жахлива хвороба підкошує безліч українців, інфекція вражає дихальну і травну системи": люди не чекали на такий біль
Гігантського розміру: по сусідству з Тернопільщиною чоловік спіймав 80 кілограмову рибу (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...