• Головна
  • Поломка чи планове відключення – чому у Тернополі по вул. Савури, 10 відключили воду?
21:00, 30 липня 2013 р.

Поломка чи планове відключення – чому у Тернополі по вул. Савури, 10 відключили воду?

"Тернопільводоканал" або жек, котрий обслуговує ваш будинок, – підприємства, які слід турбувати, коли у квартирі нема води. Там вам повідомлять, яка причина вимкнення та коли відновиться водопостачання.

Перекриття води – дія, на яку йдуть вимушено і не завжди можна попередити мешканців. Сухі труби завжди викликають занепокоєння людей. Сталось так і сьогодні, 30 липня. Вода зникла в будинку по вулиці Клима Савури, 10.

- Може це якесь планове відключення, а оголошення чи не було, чи не побачила, - каже тернополянка Олена (прізвище редакції відоме – авт.). – У мене просто маленька дитина і навіть кілька годин без води дуже важко. Подумала, що може, кілька днів не буде, а я не встигла набрати...

З питаннями, що сталось і чому нема води, ми звернулись в "Тернопільводоканал". Там повідомили, що води у будинку не перекривали, а аварій не було. Порадили звернутись в жек.

- Але ж люди... До нас з цього будинку не було жодного дзвінка, - повідомили 20 хвилин в жеку, який обслуговує будинок. - Ми б людям все пояснили, розповіли. Там була проблема в тому, що в одній із квартир виникла проблема з краном і трубою. Довелось воду перекрити, щоб тих людей і сусідів не залило. Коли працівник усе зробив, то водопостачання відновив. Порадьте людям нехай в жеки звертаються, а не одразу в газету бо ж це не якесь ЧП, а вимушені робочі моменти. Поломка може в кожного статись.

Води в будинку, за словами пані Олени, не було більше трьох годин. Жінка зізналась, що через хвилювання ані в водоканал, ані в жек не зверталась...

ДОВІДКА

Якщо в вашому будинку зникло водопостачання, то поцікавитись причиною варто або в "Тернопільводоканалі" за номером диспетчерської служби 25-26-10, або ж у своєму жеку. Номер останнього можна знайти на квитанції про сплату комунальних послуг або ж запитати на довідково-інформаційній службі за номером 15-80. Якщо відповіді на свої запитання ви не знайшли або ж вбачаєте в роботі підприємств якісь порушення, можна зателефонувати в нашу редакцію за номером 43-00-50.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...