• Головна
  • "Прийнято важливе рішення": у НКРЕКП повідомили, чи підвищать в Україні тарифи на електроенергію
15:38, 22 лютого

"Прийнято важливе рішення": у НКРЕКП повідомили, чи підвищать в Україні тарифи на електроенергію

"Прийнято важливе рішення": у НКРЕКП повідомили, чи підвищать в Україні тарифи на електроенергію

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП) визначилася з підвищенням граничних тарифів на електроенергію на спотовому ринку. Наразі ці тарифи не переглядатимуть через те, що немає підстав для їхнього перегляду. Про це повідомив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Як інформує "today.ua", раіше НКРЕКП планувала підвищити максимальні граничні ціни на ринках "на добу наперед" та внутрішньодобовому (ВДР) за години максимального навантаження (з 7:00 до 23:00) з 4000 до 4952 грн/МВт-год та за години мінімального навантаження (з 23:00 до 7:00) – з 2000 до 2476 грн/МВт-год. Зауважимо, що на цьому ринку купують електроенергію підприємства, а не населення.

Такі плани щодо підвищення тарифів були тоді, коли планувалось розширити коло виробників електроенергії, на які буде покладено спеціальні обов'язки щодо забезпечення населення

"З огляду на те, що на енергогенеруючі компанії ТЕС не було покладено спеціальних обов'язків, рівні граничних цін, які були визначені за результатами відкритих обговорень, втратили свою актуальність", - обґрунтував своє рішення регулятор.

Крім того, НАЕК "Енергоатом" та ПАТ "Укргідроенерго" також звернулись до НКРЕКП з пропозиціями залишити тарифи на спотовому ринку електроенергії незмінними та повернутись до цього питання після завершення опалювального сезон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тарифи #електрика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...