![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:17, 24 лютого 2023 р.
У Тернополі відбулося спецпогашення поштової марки "ПТН ПНХ!" до річниці повномасштабного вторгнення (ФОТО)
![У Тернополі відбулося спецпогашення поштової марки "ПТН ПНХ!" до рі... У Тернополі відбулося спецпогашення поштової марки "ПТН ПНХ!" до річниці повномасштабного вторгнення (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 24 лютого до річниці повномасштабного вторгнення в Тернополі відбулося спецпогашення поштової марки "ПТН ПНХ!", яка присвячена графіті Бенксі. Тираж поштової марки – 1 500 000 примірників.
Про це повідомляє Тернопільська ОВА.
"На цьому випуску зображено одну з семи робіт всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі. Він їх створив анонімно у 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, який відправляє в нокаут путіна, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області",- йдеться в повідомлені.
Поштова марка "ПТН ПНХ!" — благодійний випуск Укрпошти. Частина коштів, зібраних від продажу марки, будуть спрямовані на відновлення навчальних закладів, які зазнали руйнувань внаслідок війни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...