• Головна
  • "30 000 грн зарплати на місяць": українців, яким потрібна робота, количуть працювати
19:28, 28 лютого 2023 р.

"30 000 грн зарплати на місяць": українців, яким потрібна робота, количуть працювати

"30 000 грн зарплати на місяць": українців, яким потрібна робота, количуть працювати

В Україні пропонують багато роботи для людей без досвіду. Причому на деяких вакансіях навіть обіцяють непогану зарплату. Проте більшість цих вакансій мають одну особливість.

Як інформує "biz.today.ua", на що можуть розраховувати українці без досвіду, і чому на обіцяну високу зарплату не варто розраховувати.

Пошук роботи наразі став щоденним заняттям для мільйонів українців. Багато громадян мають великі проблеми з працевлаштуванням. Хоча на деяких фахівців незмінно є попит. Особливо це стосується робочих спеціальностей, які потребують кваліфікації.

Найбільш складно зараз знайти роботу колишнім "білим комірцям", які втратили свої робочі місця. Великої потреби у тисячах психологів, соціологів, культурологів та юристів вітчизняний ринок праці поки що не генерує. У таких умовах безробітним власникам непотрібних дипломів доводиться погоджуватись на те, що пропонують.

Найпоширеніша пропозиція для українців без досвіду – робота операторами Call-центрів. Такі вакансії щедро пропонують громадянам у салонах краси, банках, онлайн-магазинах, кредитних спілках та компаніях мобільного зв'язку. Зарплату обіцяють від 10 до 20 тисяч гривень. Єдина вихідна вимога до претендентів – грамотна українська мова та виразна вимова. Іноді додатковим пунктом вказують стресостійкість, адже клієнти трапляються різні. При цьому решті навичок обіцяють навчити в процесі стажування.

"Безкоштовне навчання програмі 1С, графік роботи п'ять на два з 10.00 до 18.00", - пишуть в одному з таких оголошень.

В Україні з'явилося багато роботи для людей без досвіду: зарплату обіцяють до 30 тисяч

Приблизно такі ж вимоги до співробітників пред'являють і кредитні компанії. За два тижні їх обіцяють навчити правилам заповнення документації, підписання договорів із клієнтами, а також оцінці заставного майна. При цьому розмір зарплати в основному не вказується, тому що, як такої, її немає. Таким працівникам платять відсоток від укладених угод.

Найбільші зарплати, від 15 до 30 тисяч, обіцяють ріелторам. При цьому далеко не кожна компанія зазначає розмір зарплати. У деяких це також відсоток від угод. Навчити ріелторському ремеслу обіцяють за кілька тижнів.

Можна також спробувати влаштуватися продавцем або касиром. Там також розглядають як людей із навичками, так і без них. Зарплату обіцяють у середньому 18 тисяч. Із безперечних переваг – офіційне працевлаштування. Однак робота ця непроста, і наприкінці зміни той же продавець на касі почувається вичавленим лимоном.

Фізично здоровим чоловікам можуть запропонувати місце вантажника або різноробочого. За такими вакансіями здебільшого обіцяють зарплатню від 12 до 15 тисяч гривень.

При цьому за всіма позиціями, крім двох останніх, основна навичка, якою має володіти претендент – уміння продавати. Навчитися цього можна. Але якщо немає природних даних, то такий оператор Call-центру (ріелтор, кредитний агент) все ж таки програватиме колегам, в яких цей дар є від природи. А тому краще все ж таки добре освоїти якусь спеціальність, аби було що пред'явити роботодавцю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #зарплата
Оголошення
live comments feed...