• Головна
  • На Тернопільщині виявили боєприпаси часів Другої світової війни
11:01, 3 березня 2023 р.

На Тернопільщині виявили боєприпаси часів Другої світової війни

На Тернопільщині виявили боєприпаси часів Другої світової війни

В Тернопільській області виявили боєприпаси часів Другої світової війни. Про знахідку повідомили в Головному управлінні ДСНС в Тернопільській області.

" 8 артилерійських снарядів калібром 76 мм знайшли у лісі поблизу села Вигода Копичинецької громади. Боєприпаси було знищено піротехніками шляхом контрольованого підриву",- йдеться в повідомленні.

У ДСНС нагадують, що попри те, що боєприпаси пролежали в землі довгий час, вони залишаються вкрай небезпечними. Саме тому надзвичайно важливо, щоб їх знешкодженням займались лише спеціально підготовані фахівці.

У разі виявлення підозрілих предметів мешканців Тернопілля просять негайно телефонувати в екстрені служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДСНС #боєприпаси #часів Другої світової війни
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
"Сніг і жахливе похолодання пре в цю область України, дощ і мороз вдарять у регіоні": куди суне снігопад, мороз і негода?
Жахливий дощ і люта гроза вдарять прямо 1 вересня, негода і несамовита злива прямо у День знань: що чекає школярів?
Оголошення