• Головна
  • Як привезти товари в контейнері з Китаю
Новини компаній
13:00, 7 березня 2023 р.

Як привезти товари в контейнері з Китаю

Новини компаній
Як привезти товари в контейнері з Китаю, фото-1

Транспортування вантажів з Китаю в Україну морем є доступним і популярним способом доставки великої кількості товарів. Контейнери для морських перевезень вміщують значний обсяг вантажу від різних клієнтів, завдяки чому підсумкова ціна вигідна для всіх. Спеціалісти компанії UTEC Logistics підберуть оптимальний маршрут та спосіб доставки контейнера з Китаю, а також оформлять усі необхідні документи для безпечного перевезення вантажу від постачальника до складу в Україні. Замовлення транспортування контейнерів здійснюється на сайті або за телефоном 0800202004. Відвідати офіс компанії можна за адресою: м. Київ, вул. М. Амосова, 12, оф. 17-А.

Який перший крок у успішній доставці вантажу в контейнері з Китаю

Щоб вантаж успішно досяг пункту призначення, необхідно забезпечити його збереження на кожному етапі: від переміщення з фабрики до місця завантаження, завантаження в контейнер, розвантаження в порту призначення і до доставки на склад одержувача. Подбати про якісну упаковку товару необхідно заздалегідь. Це допоможе уникнути пошкоджень у процесі вантажно-розвантажувальних робіт. Як пакувальні матеріали можна використовувати повітряно-бульбашкову плівку, дерев'яне облицювання та інші варіанти, які забезпечать надійний захист при транспортуванні.

4 проблеми при транспортуванні збірних контейнерів з Китаю

При транспортуванні збірних контейнерів з Китаю можуть виникнути певні труднощі. Наприклад:

  1. Розрахунок триватиме тривалий час. Зазвичай брокеру знадобиться близько двох тижнів для його виконання. Він також може запросити пакінг-лист та інвойс від постачальника. Від деяких майданчиків одержати ці документи практично неможливо.
  2. Після сплати мит, отримання сертифікатів та сплати ПДВ вартість вантажу може збільшитися на 35%. Якщо товар дорогий, то для доставки краще вибрати карго. Це допоможе уникнути додаткових витрат та заощадити.
  3. Контейнер може затриматись на митниці. Так як він зазвичай містить вантажі від 4-7 клієнтів, ймовірність неправильно промаркованих товарів досить висока. Якщо митниця виявить таку помилку, то вантаж може затриматися на два тижні, доки не буде знайдено рішення.
  4. Збірними контейнерами займаються митні брокери, які працюють із клієнтами по всьому світу. Для цього їм потрібні посередники, що створює додатковий ризик. Якщо посередник помилково маркує вантаж або припускається помилок у розрахунках, це може призвести до втрати грошей і часу.

Щоб уникнути зазначених проблем, варто звернутися до компанії, яка має великий досвід у міжнародній логістиці. UTEC Logistics пропонує всі необхідні послуги та консультації для успішної доставки товарів з Китаю.

Як можна уникнути проблем із доставкою товару в контейнері

Насамперед необхідно правильно організувати логістику. Вибір компанії з досвідом у міжнародних вантажоперевезеннях та наявністю необхідних ліцензій є важливим кроком для успішної доставки товарів. Крім того, необхідно провести ретельний аналіз та вибір постачальників, які можуть забезпечити високу якість упаковки, маркування та правильне оформлення документації.

Далі слід звернути увагу на підбір контейнера та спосіб його заповнення. Вибір правильного розміру та типу контейнера, а також оптимальне розташування вантажу всередині допоможе уникнути пошкоджень і переконатися в його безпечному транспортуванні.

Також необхідно уважно ознайомитися з митними правилами та вимогами в країні призначення. Їхнє недотримання правил може призвести до додаткових витрат та затримок у доставці.

Скільки товару поміститься в один контейнер

Зазвичай у морських перевезеннях використовують контейнери розміром 20 футів, 40 футів та 40 футів High cube. Обсяг 20-футового варіанту становить 33,9 м, з яких корисними є 29 м, а максимальна вага вантажу становить 28 тонн. 40-футовий контейнер має об'єм 67,7 м³ та максимальна вага вантажу 26 тонн. High cube варіант має номінальний об'єм 77,8 м, а максимальна вага вантажу становить 26 тонн. Спеціалісти компанії UTEC Logistics допоможуть вибрати правильний тип та розмір контейнера, виходячи з параметрів вашого вантажу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...