• Головна
  • На Тернопільщині люди на колінах зустріли загиблого земляка (ФОТО)
12:28, 10 березня 2023 р.

На Тернопільщині люди на колінах зустріли загиблого земляка (ФОТО)

На Тернопільщині люди на колінах зустріли загиблого земляка (ФОТО)

Зі сльозами та на колінах, з прапорами у руках, квітами і лампадками жителі Великоберезовицької громади у Настасові зустріли полеглого Василя Зазуляка, щоб провести в останню дорогу додому.

Односельчани на знак пошани створили живий коридор, щоб попрощатися з мужнім воїном, який у боротьбі за Україну віддав найдорожче – власне життя.

Загинув 33-річний військовослужбовець Зазуляк Василь Павлович 4 березня у селі Федорівка на Донеччині.

Народився він 8 вересня 1989 року. Закінчив місцеву школу, а згодом історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету. Був спокійним, щирим, ввічливим, привітним, акуратним і дуже розумним, завжди позитивним і надійним, хорошим другом.

"На захист України став восени, проте жорстока війна обірвала молоде життя. Воїн так і не встиг створити власну сім‘ю… У Василя Зазуляка залишились мати Надія, батько Павло, сестра Ірина, швагро Петро, племінник і похресник Назар.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Разом з вами розділяємо невимовний біль втрати і скорботи… Вічна пам‘ять Герою!", – йдеться в повідомленні сільради.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Василь Зозуляк
ТОП новини
"Цей прилад спалить усе": названо пристрій в кожному домі, який жере електрику і збільшує ризик аварійних відключень
На Тернопільщині відкриють ще один великий ТРЦ з кінотеатром: де з'явиться "Ареал Плаза"
"У ці години ТЦК проведуть масштабні рейди, у 3-х місцях людей чекають жорсткі перевірки": посилена мобілізація і повістки
Жителька Тернопільщини залишила на лавці сумочку з чималою сумою готівки та мобільним: що було далі
Оголошення