• Головна
  • На Тернопільщині зустріли тіло полеглого Героя (ФОТО)
10:10, 15 березня 2023 р.

На Тернопільщині зустріли тіло полеглого Героя (ФОТО)

На Тернопільщині зустріли тіло полеглого Героя (ФОТО)

Мешканці Шумської громади зустріли тіло полеглого Героя – 39-річного Михайла Бондарука. Війна продовжує забирати життя українців, які відважно стали на захист рідної землі від ворожих окупантів. 

Про це повідомили на сторінці громади.

Наприкінці липня 2022 року житель с. Боложівка був призваний на військову службу. Гідно виконував обов’язки механіка-водія механізованого батальйону. Наш земляк загинув 1 березня внаслідок ворожого обстрілу у смт Білогорівка Луганської області. Знайомі та близькі його згадують, як людину із добрим серцем та відкритою душею.

Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у середу, 15 березня, об 11 годині у церкві Покрови Божої Матері с. Боложівка.

"Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого захисника та схиляємо голови у скорботі",- додали в громаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Шумська громада #Герой

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...