12:29, 21 березня
В Україні кардинально зміниться погода: в березні варто очікувати сюрпризи

В Україні останніми тижнями кардинально змінюється погода. У третій декаді березня температура повітря скоріше відповідатиме середині квітня.
Про це повідомив синоптик Ігор Кібальчич, пише meteoprog.com.
"В результаті надходження на територію країни теплих і вологих повітряних мас з південно-західної Європи, температурне тло в третій декаді березня очікується суттєво вищим за середні багаторічні показники та буде відповідати скоріше середині квітня", – сказав Кібальчич.
За прогнозом синоптика, у понеділок, вівторок та середу температурний максимум вдень сягатиме +15. У четвер, 23 березня, у західних та Одеській областях вже до 20 градусів тепла. А у п'ятницю ще більше. "Температура повітря вночі +4…+10, вдень +11…+17, на Одещині +18…+21.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:14, 19 травня
14:22, 6 червня
07:22, 8 червня
400
09:11, 28 травня
3
live comments feed...
Коментарі