![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:03, 22 березня 2023 р.
Встановлять ще 4 відеокамери, завдяки яким каратимуть водіїв за порушення: в поліції Тернопільщини зізналися, де саме
![Встановлять ще 4 відеокамери, завдяки яким каратимуть водіїв за пор... Встановлять ще 4 відеокамери, завдяки яким каратимуть водіїв за порушення: в поліції Тернопільщини зізналися, де саме](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Тернополі працюють камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, які фіксують перевищення встановлених обмежень для швидкості руху транспорту.
У межах міста Тернополя працюють 5 камер: проспект Злуки, 45-Б; проспект Злуки, 47-Б; вулиця Протасевича, 8; вулиця Степана Будного, 28; проспект Степана Бандери, 90.
Для зменшення аварійності на автодорогах державного значення в межах Тернопільської області додатково буде встановлено 4 камери автоматичної фіксації, на ділянках, де стаються ДТП з тяжкими наслідками.
Здійснивши комісійне обстеження окремих аварійно небезпечних ділянок на автошляхах, інспектори відділу безпеки дорожнього руху спільно з представниками служби автомобільних доріг та відповідними фахівцями визначили місця для додаткового встановлення комплексів автоматичної відеофіксації порушень ПДР.
Планується встановлення 4-х камер в межах області:селище Велика Березовиця; село Смиківці; село Гаї-Гречинські; село Горинка.
У полції ангадують, що за порушення швидкісного режиму передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 122 КУпАП — штраф 340 гривень. Кермуйте відповідально та дотримуйтесь правил дорожнього руху.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...