• Головна
  • Закривають для відвідування частину центрального парку у Тернополі: що сталося
13:01, 23 березня 2023 р.

Закривають для відвідування частину центрального парку у Тернополі: що сталося

Закривають для відвідування частину центрального парку у Тернополі: що сталося

З 1 квітня по 31 травня скейт-парк у тернопільському парку Сопільче буде закрито для проведення ремонтних робіт. У зв’язку з цим відвідування спортивного майданчика та катання на його території будуть тимчасово недоступні.

Як повідомляють в управлінні розвитку спорту та фізичної культури, усі пошкоджені елементи й конструкції будуть демонтовані та відремонтовані.

Просимо тернопільських скейтбордистів, роллерів та велосипедистів з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, а у період ремонту екстрим-парку – тренування проводити у скейт-парку на «Циганці».

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скейт-парк #Сопільче
ТОП новини
"Вся техніка в домі згорить миттєво, в Україні почалися масштабні перепади напруги": що треба зробити, поки не пізно
"Вночі вдарить -22 градуси морозу": синоптики сказали, коли в Україну нарешті прийде потепління
"Затвердили нові тарифи на світло з 1 лютого, ціна на електроенергію приголомшила українців": яка вартість 1 кВт-год?
"Цей побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників": є у будинку кожного українця, відключення світла неминучі
Оголошення