• Головна
  • "Зв’язок з ними давно пропав, думки були не найкращі": повернули з полону двох бійців з Тернопільщини
10:03, 19 квітня 2023 р.

"Зв’язок з ними давно пропав, думки були не найкращі": повернули з полону двох бійців з Тернопільщини

Під час останнього обміну полоненими, що відбувся на Великдень 16 квітня, додому повернулись двоє бійців з Тернопільщини. Це солдати Микола Феськів та Назар Білик. Обоє – з Чортківського району.

Про це інформує голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

"Вони перебували у статусі зниклих безвісти, зв'язок з ними пропав під час виконання ними бойового завдання в Донецькій області", – повідомив Труш.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#полонені #повернення
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення