• Головна
  • На швидкості вилетів з траси у кювет: на Тернопільщині госпіталізували травмованого нетверезого водія
14:02, 25 травня

На швидкості вилетів з траси у кювет: на Тернопільщині госпіталізували травмованого нетверезого водія

На швидкості вилетів з траси у кювет: на Тернопільщині госпіталізували травмованого нетверезого водія

Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 24 квітня о 16:38 в селищі Вишнівець.

Про автомобіль у кюветі на трасі Вишнівець-Ланівці та травмованого кермувальника повідомили лікарі швидкої. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, водій автівки сів за кермо у стані алкогольного сп'яніння, не впорався з керуванням та злетів з дороги.

Алкотестер Drager показав, що в крові потерпілого 2,26 проміле алкоголю. Його з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні. Триває перевірка.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #швидка

Коментарі

ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
СБУ викрила 18-річного уродженця Тернополя, який пішов воювати в лавах терористів
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
Оголошення
live comments feed...