• Головна
  • "Мобілізація в Україні триває": вже відомо, кого буде призвано до армії влітку
14:15, 30 травня

"Мобілізація в Україні триває": вже відомо, кого буде призвано до армії влітку

"Мобілізація в Україні триває": вже відомо, кого буде призвано до армії влітку

Українські військовослужбовці готуються до контрнаступу, для якого потрібні техніка та навчені захисники. В державі вирішили посилити мобілізацію та призивати до ЗСУ чоловіків, які раніше вважалися непридатними до служби.

Як інформує "biz.today.ua", повістки продовжать вручати повсюдно, а рішення про призов чи звільнення від служби прийматиме медична комісія. Поповнити армійські лави можуть чоловіки віком 18-60 років, у яких немає "білого квитка", які не є студентами денної форми навчання, багатодітними батьками чи опікунами.

За даними GSMinfo, у літній період у ЗСУ можуть призвати ще три категорії осіб:

придатні або обмежено придатні чоловіки 18-27 років, які перебувають на військовому обліку або проходять службу за контрактом;

придатні або обмежено придатні для служби у воєнний період 28-60 років;

громадяни, зняті з воєнного обліку за станом здоров'я.

Вказані особи повинні пройти додатковий медогляд, за підсумками якого буде ухвалено остаточне рішення про службу або звільнення від неї.

названо причину

Загальна мобілізація: у Держприкордонслужбі прокоментували заборону виїзду 17-річних хлопців із України

Процес проходження медоглядів в Україні вдосконалюється. У державі тепер діє єдина електронна медична система, завдяки якій кількість ухилістів має зменшитись.

У розпорядженні всіх медичних закладів та лікарів, які працюють при військкоматах, єдина електронна система, де представлена вся історія хвороби мобілізованого. Якщо явних проблем не було, а потім військовозобов'язаний раптом надав довідку та тяжке захворювання, його направлять на додаткові обстеження.

Мобілізація студентів у червні

Студенти денної чи дуальної форми навчання мають право на відстрочку від служби в армії. Якщо їх відрахують із вишу, можливий призов до ЗСУ. Мобілізація не виключена і в період, коли вони закінчують навчання на бакалавраті, але ще не зараховані до магістратури, аспірантури або докторантури. При цьому бакалаври зазвичай отримують диплом у червні чи липні, а до навчання у магістратурі приступають тільки на початку вересня.

Посилення мобілізації: названо категорії українців, яких будуть призивати до ЗСУ влітку

В умовах військового стану студентам вітчизняних та закордонних вишів не дозволено виїжджати з України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мобілізація #РФ #війна
Останні новини
Оголошення
live comments feed...