• Головна
  • Каховське море спорожніло на 70 відсотків (ФОТО)
11:10, 12 червня 2023 р.

Каховське море спорожніло на 70 відсотків (ФОТО)

Каховське море спорожніло на 70 відсотків (ФОТО)

З Каховського водосховища після підриву дамби ГЕС втрачено понад 72% води, повідомляє Міндовкілля, пише УНН.

"З водосховища вже втрачено понад 72% або 14,395 куб. км води. Станом на вечір 11 червня рівень води у водосховищі в районі Нікополя становив близько 9,04 м", - ідеться у повідомленні.

Як вказано, рівень води в Дніпрі на позначці "Херсон" загалом знизився на 2 метри й становить 3,6 метра. "У середньому за останню добу утримується тенденція зниження рівня на 1-5 см за годину", - зазначається у повідомленні.

"У районі природного парку "Нижньодніпровський" вода поступово сходить. Продовжується обміління акваторії у нацпарку "Кам'янська Січ" на 8,5 метрів", - вказали у міністерстві.

Рівень води річки Інгулець у створі Інгулецької зрошувальної системи, як повідомляється, "повільно знижується". "Натомість вода поступово продовжує прибувати в Миколаївській області".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каховська ГЕС #Каховське море

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...