• Головна
  • В селі на Тернопільщині демонтували радянський монумент (ФОТО)
09:04, 1 липня 2023 р.

В селі на Тернопільщині демонтували радянський монумент (ФОТО)

В селі на Тернопільщині демонтували радянський монумент (ФОТО)

У селі Озерна, що на Тернопільщині, демонтували стіну з радянським монументом. 

Про це повідомили на сторінці громади у Fecebook.

Замість стіни планують встановити відпочинкову зону.

"На цих днях було демонтовано стіну, яка знаходилась на території біля будинку культури і була у передаварійному стані, за надану техніку та робочу силу щиро дякуємо Василю Гамрачу, Руслану Савгірі та працівникам “Агропродсервіс Ярчівці”, - йдеться в дописі.

А також демонтували мідний барельєф на фасаді Озернянського будинку культури.

В громаді додали, що найближчим часом  планується оновлення фасаду будинку культури і, зокрема, на цій площі - художній мурал на тему мистецтва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #село #радянський монумент

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Віктор.
1 липня 2023 р., 11:47
У Збаражі люди постраждали від негоди, краще ці гроші дали на відновлення однієї будівлі. Знищують історію України.(не держави).
ТОП новини
"Вся техніка в домі згорить миттєво, в Україні почалися масштабні перепади напруги": що треба зробити, поки не пізно
"Вночі вдарить -22 градуси морозу": синоптики сказали, коли в Україну нарешті прийде потепління
"Затвердили нові тарифи на світло з 1 лютого, ціна на електроенергію приголомшила українців": яка вартість 1 кВт-год?
"Цей побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників": є у будинку кожного українця, відключення світла неминучі
Оголошення