![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
08:27, 13 серпня 2013 р.
У Тернополі на залізничному вокзалі орудують крадії мобільних телефонів
Працівники лінійного відділу міліції на станції Тернопіль затримали жителя обласного центру, який шахрайським способом у продавця одного з кіосків залізничного вокзалу заволодів мобільним телефоном.
Того ж дня до чергової частини Тернопільського лінійного відділу звернувся житель Тернопільського району повідомивши про те, що перебуваючи на вокзалі станції невідома особа шахрайським способом заволоділа його мобільним телефоном.
Прийнятими мірами оперативно-розшукових заходів міліціонери- транспортники встановили особу підозрюваного, який в присутності понятих видав мобільний телефон заявника.
Дані по вище наведеним кримінальним провадженням внесені до Єдиногореєстру досудових розслідувань. Триває досудове слідство.Встановлюються усі обставини подій, повыдомили в підрозділі зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...