• Головна
  • Тернопільським малюкам робитимуть 13 обов'язкових щеплень?
17:00, 14 серпня 2013 р.

Тернопільським малюкам робитимуть 13 обов'язкових щеплень?

Робоча група з перегляду Національного календаря щеплень рекомендує доповнити календар трьома вакцинами, спираючись на рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

"Робоча група рекомендувала внести до Національного календаря щеплень пневмококової вакцину, яку використовують фактично всі розвинені країни світу від пневмонії, менінгококову вакцину, яка може забезпечити зниження захворювань в структурі менінгітів на 50%, і вакцину проти папіломовірусу, який повинен істотно вплинути на кількість захворювань на рак шийки матки ", - йдеться в повідомленні відомства.

Чи стануть ці щеплення обов'язковими або будуть рекомендованими, робоча група вирішить після додаткових дискусій.При цьому в МОЗ зазначають, що такі рекомендації були прийняті у відповідності з рекомендаціями ВООЗ, що пропонує збільшити кількість обов'язкових щеплень, яких в даний час в Україні 10, на більшу кількість.Крім того, фахівці пропонують внести незначні зміни у строки та інтервали проведення щеплень проти гепатиту В, для профілактики дифтерії, кашлюку, правця, для профілактики поліомієліту.

"Узагальнені пропозиції для остаточного внесення змін до Національного календаря щеплень робоча група повинна надати до початку вересня цього року", - зазначили в МОЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Долар зробить те, чого від нього найменше чекали": експерти сказали, чого чекати українцям в обмінниках від курсу валют
"Шалений снігопад засипле ці області вже завтра, лютий мороз суне в цей регіон України": синоптики про холоднечу
"41 500 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують на вакансії українців, яким потрібна робота
"Страшний снігопад суне в ці області України, синоптики сказали про мороз і полярні процеси": експерти про сніг і холод
Оголошення
live comments feed...