• Головна
  • "Долар тримає українців у шаленій напрузі, експерти спрогнозували ситуацію щодо курсу валют": чи треба чекати на "сюрприз" в обмінниках вже наступного тижня
20:43, 3 серпня

"Долар тримає українців у шаленій напрузі, експерти спрогнозували ситуацію щодо курсу валют": чи треба чекати на "сюрприз" в обмінниках вже наступного тижня

"Долар тримає українців у шаленій напрузі, експерти спрогнозували ситуацію щодо курсу валют": чи треба чекати на "сюрприз" в обмінниках вже наступн...

Фахівці ретельно стежать за станом на ринку обміну валют і надають свої коментарі. Нещодавно й стрибок курсу долара серйозно стривожив українців.

Як інформує "УНІАН", на другому тиждні серпня ситуація на готівковому валютному ринку докорінним чином не зміниться, проте можливі ситуативні збільшення курсової різниці з боку обмінників.

Як розповів у коментарі начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий, наступного тижня ситуація буде майже такою ж, як і наприкінці липня - на початку серпня: готівковий курс долара та євро перебуватиме в коридорах 37- 37,5 грн за долар та 40,7- 42 грн за євро.

"Поточні коливання не перевищать 0,3 грн, а розмір спреду (різниці між курсом покупки та продажу) також не зазнає суттєвих змін - він збережеться в діапазоні 0,15-0,25 грн, без врахування можливого, але ситуативного "розтягування" обмінними пунктами міжкурсової різниці до 1 грн", - сказав він.

Крім того, за всіма ознаками, на думку експерта, збережеться баланс між попитом і пропозицією.

"Таким чином, попри нові виклики, що постали перед Україною, ситуація на готівковому валютному ринку залишиться стабільною та прогнозованою. Тому не варто очікувати суттєвих курсових зрушень: збереження "статусу кво" можна вважати цілком прийнятним", - додав банкір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Долар #курс_валют
Оголошення
live comments feed...