• Головна
  • Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ
Новини компаній
10:10, 29 січня 2016 р.

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ

Новини компаній

2 роки тому у Тернополі відкрилася клініка лазерної косметології Моне і досить швидко набрала обертів і зайняла свою впенену позицію в індустрії краси Тернополя. 

Ми вирішили завітати у клініку в гості і поцікавитися у консультантів та працівників про результати їх роботи за цей період.

Переступивши поріг клініки, ми відразу відчули себе дуже комфортно – приємна музика, затишний інтер’єр, м’які дивани та цікавий аромат (як ми потім дізналися – ефірних олій апельсину та розмарину). Нас зустріла виконавчий директор – лікар, консультант швейцарської компанії Вівасан ( косметика та препарати якої пропонуються у клініці для домашнього догляду) Бігуняк Богдана Андріівна, з якою ми й почали ознайомлення з успіхами Моне за два роки.

“За цей період у клініку звернулося близько 4000 клієнтів з Тернополя, області та сусідніх областей. Усіх ми знаємо і любимо – і тих, що лише почали знайомитися з клінікою, і тих, які залишаються з нами вже впродовж 2 років. Людей турбують різні запитання – від одвічної проблеми омолодження до вроджених судинних дефектів чи складних рубців», зауважила Богдана Андріївна.

З її слів ми зрозуміли, що найпопулярнішою процедурою у клініці є процедура лазерної епіляції, яка проводиться новітньою лазерною системою провідного світового виробника лазерів – компанії CUTERA. До речі, клініка Моне є єдиним у Західній Україні акредитованим медичним центром компанії Cutera.

Нашу розмову ми продовжили уже у кабінеті консультанта клініки, лікаря-комбустіолога, к.м.н., доцента Гуди Наталії Володимирівни.

Вона розповіла, що процедуру лазерної епіляції відвідало в Моне більше 1500 клієнтів і практично усі пройшли чи проходять повний курс процедур.
«Лазерна епіляція виявилася найбільш необхідною на ринку Тернопілля, напевне, через відсутність у місті нової якісної безпечної апаратури для її проведення», говорить лікар.
У соціальних мережах і по так званому “сарафанному радіо» клієнти відмічали, що лазер в Моне менш болючий ніж у інших салонах Тернополя. Ми запитали у лікаря, чому.

«Лазер, що працює у нас, має іншу фізичну природу. Він коагулює судину, що харчує волосяну цибулину, і практично не впливає на шкіру, відповідно не викликає виражених неприємних відчуттів. Ми не кажемо - безболісна процедура –це міф, яким нажаль часто маніпулюють, не маючи для цього ніяких підстав. Проте з впевненістю підкреслимо – через природу (неодимний) і високу точність новітнього лазера – больові відчуття під час процедури епіляції системою, що представлена у нашій клініці, значно менш виражені, ніж при роботі усіх інших видів лазерів», зазначає Наталія Володимирівна.

Тепер щодо результатів лазерної епіляції. Спеціалісти клініки ведуть чітку статистику, якою поділилися з нами. 90% клієнтів відмічали прорідження росту волосся вже після кількох процедур.

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 1

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 1

В середньому у 80% клієнтів за курс процедур ріст волосся зменшився на 95%. Жодних ускладень (рубців, пігментацій), що можуть іноді спостерігатися при проведенні цієї процедури неякісною апаратурою чи недосвідченими спеціалістами з недотриманням правил та вимог, не відмічено у клініці Моне. Цим фактом особливо гордяться у клініці. Усі спеціалісти клініки є сертифікованими у ведучих навчальних центрах Києва та постійно проходять додаткові навчання та атестації.

Другою за популярністю процедурою у клініці є лазерне видалення судин.

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 2

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 2

Результати її настільки показові, що лікарі клініки уже готують наукові статті для медичних конференцій та журналів для їх висвітлення. Кілька цифр – при проведенні видалення патологічно розширених судин, телеангіектазій, зірчастих гемангіом на обличчі лікарі клініки Моне досягають результативності 80-90%. Тобто усі судини зникають за одну-дві процедури. Цей факт яскраво ілюструють фото, надані нам спеціалістами клініки.

Фото до і відразу після процедури лазерного видалення судин:

IMG_2985_Fotor_Collage 4

IMG_2985_Fotor_Collage 4

Фото до і після лазерного видалення зірчастої гемангіоми:

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 4

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 4

Фото до і після лазерного видалення розширених судин:

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 5

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 5

“Ми дійсно дуже задоволені високими результами роботи з судинами. Важливо, що видалення судин відбувається без жодного пошкодження шкіри”, зазначає доц. Гуда Наталія Володимирівна.

Дуже захоплено розповідають, і спеціалісти, і клієнти про процедуру лазерогенезису – передову унікальну технологію лазерного омолодження. Усі клієнти, що пройшли повноцінний курс процедур відмічають значне покращення текстури шкіри, звуження пор, зменшення вираженості зморщок, пігментації та постакне, помітне посилення тонусу та тургору шкіри обличчя та шиї.
“Що особливо хочеться підкреслити – процедурою лазерогенезису ми ефективно боремося з віковими та іншими не бажаними проявами на шкірі без жодного відновного періоду, при абсолютній відсутності больових відчуттів під час процедур. Курс процедур (для омолодження 6-7 процедур з інтервалом один місяць ) дає стійкий результат на кілька років”, підкреслює доц. Гуда Наталія Володимирівна.
Ось кілька фото наданих лікарями клініки, що ілюструють ефективність процедури лазерогенезису при різних проблемах.

Фото постакне до і після 7 процедур лазерогенезису:

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 6

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 6

Фото рубця до і після курсу процедур лазерогенезису:Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 7Фото розацеа до і після 5 процедур лазерогенезису:

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 8

Фото мімічних зморшок до і після 5 процедур лазерогенезису:

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 9

Чи існує у Тернополі лазерна косметологія? Ми в гостях у клініці МОНЕ (фото) - фото 9

Незабаром читайте продовження розповіді про почуте і побачене нами під час візиту у клініку Моне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лазерна косметологія Тернопіль #клініка МОНЕ
Оголошення
live comments feed...