Реклама
15:36, 8 серпня 2013 р.

Пасивний дохід

Реклама

Кожна людина мріє лежати на печі як Ємеля, подорожувати по Свєту, займатися улюбленою справою, купувати все, що захоче. От тільки не кожен думає, що таке можливо. Адже звичайна робота, що приносить гроші, вимагає часу і уваги - сходив на служби - отримав кошти, не пішов - сиди голодний.
Однак існує і пасивний дохід - це коли нікуди не ходиш, а гроші «капають» на картку. Найпоширеніша група осіб, що володіє такими фінансовими потоками - пенсіонери. Вони віддали все життя, щоб отримувати в кінці двісті доларів.
Також можна віднести тих громадян, які живуть на відсоток від внесків або їх ще називають рантьє. Але є невеликий підводний камінь - щоб отримувати хоча б тридцять тисяч російських рублів, необхідно накопичити близько 3,5 млн. На це теж може піти все життя.
Якщо є нерухомість у спадок, то її можна без проблем здавати в оренду. Часто у людей немає можливості купити своє житло і важко накопичити на початковий внесок для іпотеки. Тому ці клієнти будуть довгий час спонсорувати вас.
Але є і більш прогресивний метод отримання пасивного доходу. Наприклад, компанія Оріфлейм пропонує інвестувати власний час в бізнес, який через невеликий термін може перетворитися на джерело безперебійного фінансування, причому без вашої участі!
Тут не потрібно мати зв'язки в органах, володіти трьома вищими освітами та вченими ступенями. Все що потрібно - це велике бажання отримувати хороші гроші.
Первісним етапом у створенні такої справи є реєстрація в Оріфлейм на офіційному сайті oriflame.ru. Моментально отримуєте номер і пароль консультанта, а також доступ до панелі управління.
З компанією Оріфлейм можна.
1. Економити від 18% до 60 відсотків на придбанні косметики і здорового харчування Wellness. А також отримувати масу подарунків за програмою лояльності.
2. Заробляти на продажах по каталогу. Навіть вмовляти нікого не потрібно, віддаєте журнал у руки своїм знайомим, ті в свою чергу дивляться і вибирають собі відповідну продукцію. Таким методом люди отримують до 5000 доларів на місяць, але за такого заробітку потрібно дуже ретельно потрудитися. Та й зводиться все до звичайної роботи, хоча, не в кожній фірмі платять такі суми.
3. Саме солодке і приємне - це бізнес Оріфлейм, який дає можливість отримувати пасивний дохід від тисячі доларів!
Більш детальну інформацію дивіться на http://oriflame100.ru/

З повагою та найкращими побажаннями, Олена Анатоліївна Арбузова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
Оголошення
live comments feed...