• Головна
  • У сусідній області жінка привласнила п'ять млн гривень допомоги родичам загиблих військовослужбовців
14:24, 18 вересня 2023 р.

У сусідній області жінка привласнила п'ять млн гривень допомоги родичам загиблих військовослужбовців

У сусідній області жінка привласнила  п'ять млн гривень допомоги родичам загиблих військовослужбовців

На Шепетівщині поліцейські затримали зловмисницю, що привласнила понад 5 мільйонів гривень допомоги родичам загиблих військовослужбовців.

Про це повідомляє поліція Хмельницької області.

Експосадовиця одного з відділень банків впродовж 2022-2023 років пропонувала банківські послуги родичам загиблих воїнів з Білогірщини. Та замість відкриття депозитів, привласнювала їхні кошти.

32-річна жінка, ексвиконуюча обов’язки керівника одного з відділень банків, дізнавшись про надання допомоги родинам загиблих військовослужбовців, пропонувала їм вигідно придбати іноземну валюту та відкрити депозит в банку.

Коли потерпілі погоджувались та приносили кошти, зловмисниця їх привласнювала. Таким чином, вона збагатилася на суму понад 5 мільйонів гривень. 

Слідчі Шепетівського райуправління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили жінці підозру за ч. 5 ст. 191 (Привласнення особою чужого майна, яке було ввірене та перебувало у віданні, вчинене в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану шляхом зловживання особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 4 років та з конфіскацією майна. Наразі підозрювана перебуває під вартою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельниччина #жінка #п'ять мільйонів гривень

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
"Дощ і потужне похолодання чекають в Україні прямо завтра, гроза та злива затоплять місцевість": куди суне люта негода?
Кабачки можна заморозити на зиму: як це правильно зробити і не зіпсувати овоч
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...