• Головна
  • "Долар розпочав рух до фінальної межі, курс валют приголомшить всіх в Україні": експерти сказали, яким буде подорожчання
15:59, 29 вересня 2023 р.

"Долар розпочав рух до фінальної межі, курс валют приголомшить всіх в Україні": експерти сказали, яким буде подорожчання

"Долар розпочав рух до фінальної межі, курс валют приголомшить всіх в Україні": експерти сказали, яким буде подорожчання

Попит на долари в Україні наприкінці вересня зріс. Банкір Тарас Лісовий припустив, що вже на початку жовтня курс американської валюти може зрости. На його думку, курсовий коридор коливатиметься в межах 39 гривень за долар.

Як інформує "Biz.today.ua", за словами банкіра, такі зміни можуть виникнути через очікування повної лібералізації ринку, для чого НБУ продовжує створювати сприятливі умови.

Так, пом'якшення на валютному ринку, які стосуються здійснення платежів за кордон та збільшення можливості фінустанов здійснювати продаж валюти, є важливими кроками на цьому шляху, зазначив Лісовий.

Стабілізації курсу долара в Україні сприяють такі чинники як розвиток економіки країни, можливість появи нового "експортного коридору" для продукції АПК, макрофінансова допомога та ситуація на фронті.

Внаслідок цього, хоча валютний коридор для долара 2-8 жовтня і буде досить широким, загалом коливання будуть прогнозованими і навряд чи перевищать 50 копійок на доларі, додав Тарас Лісовий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Долар #курс_валют
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
"Град і шторм вдарять у цих областях України": синоптики попередили про дощі, негоду та небезпеку для авто і енергетики
Оголошення