• Головна
  • 23 серпня на Тернопільщині стартуватимуть перегони «Бережани трофі-2013»
10:00, 21 серпня 2013 р.

23 серпня на Тернопільщині стартуватимуть перегони «Бережани трофі-2013»

23-25 серпня відбуватимуться перегони «Бережани трофі -2013».

Як повідомляють організатори змагань, вступний внесок з одного транспортного засобу ATV – 300 гривень,  мото-ендуро - 250 грн., позашляховики -550 гривень. Кошти використовуються для матеріально-технічного забезпечення "Бережани трофі -2013".

“Не нашкодь природі, не нашкодь людям, не нашкодь цінностям що створені людьми та природою” – це загальний принцип «Бережани трофі-2013». Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, пропаганда позашляхового автоспорту серед широких мас населення, виявлення найсильніших учасників.  Захід також передбачає вивчення та пошук історичних пам'яток, знайомство з історією рідного краю, відновлення традицій та звичаїв. Окрім цього, організатори «Бережани трофі-2013» хочуть привернути увагу громадськості до екологічного забруднення сміттям Тернополя та околиць міста, на вплив антропогенного фактору на оточуюче середовище.

За словами організаторів, учасником змагань може бути фізична особа, яка заявила для участі один екіпаж. Всі члени екіпажу повинні бути не молодше за 16 років, а водій повинен володіти посвідченням водія категорії «В». Кількість членів екіпажу не повинна перевищувати кількості сидячих місць автомобіля.  Для участі необхідно записати в заявочному листі дані екіпажу: прізвище, ім'я та по-батькові пілота, штурмана та інших членів екіпажу. Державний реєстраційний номер автомобіля, марка та модель автомобіля.

Детальніше про умови участі і регламент «Бережани трофі-2013» можна ознайомитися на сайті offroad.te.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...