![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
14:03, 19 жовтня 2023 р.
Сумна звістка для школярів: хто на Тернопільщині залишиться без осінніх канікул
![Сумна звістка для школярів: хто на Тернопільщині залишиться без осі... Сумна звістка для школярів: хто на Тернопільщині залишиться без осінніх канікул](/dist-assets/images/cap.jpg)
У 9 громадах Тернопільщини учні не матимуть цього року осінніх канікул. Школярі у інших 46 громадах області таки підуть на осінні канікули. Відпочинок дітей триватиме тиждень.
Під час брифінгу директорка обласного департаменту освіти і науки Ольга Хома повідомила, що у 25 громадах канікули розпочнуться з 23 жовтня і у ще 21 громаді — з 28, 29, 30 жовтня, пише Суспільне.
"Громади розглядали збільшення зимових канікул, адже ми маємо розуміти, що тривалість канікул під час навчального процесу для усіх є сталою, тобто 30 днів.
Місцева влада десь обрала, що краще робити довшими зимові канікули, де температура буде значно нижчою, бо тоді вони зекономлять на енергоносіях".
Учні Тернопільської школи-ліцею № 6 імені Назарія Яремчука йдуть на осінні канікули з 23 до 29 жовтня, розповіла заступниця директора Любов Лужна. За її словами, у школі навчається 1237 дітей.
"Ми дотримується того рішення, що дало наше міське управління освіти в зв’язку з військовим станом. Перенести ми не можемо, тому що наступні канікули починаються з 13 грудня та вони будуть тривати до 7 січня, ми вчилися по суботах, в нас було дистанційне навчання" .
"Ми з першого дня прийшли в школу, після літніх канікул ми ще "розвіяні", нам потрібно трішки повчитися та потім ще відпочити", — каже шестикласник Владислав Соколишин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...