• Головна
  • "110 000 грн зарплати на місяць": з'явилася робота для українців, які хочуть добре заробити
15:00, 23 жовтня 2023 р.

"110 000 грн зарплати на місяць": з'явилася робота для українців, які хочуть добре заробити

"110 000 грн зарплати на місяць": з'явилася робота для українців, які хочуть добре заробити

Німеччина прийняла близько мільйона українських біженців – більше за інші країни. Наші співвітчизники активно працевлаштовуються за кордоном. Названо професії з найвищими зарплатами.

Як інформує "biz.today.ua", останнім часом Німеччина провела курс інтеграції для 100 тисяч біженців, найближчими місяцями ця кількість збільшиться. Насамперед йдеться про українців, які адаптуються до німецького ринку праці.

Мінімальна зайнятість у Німеччині називаються "мініджоб" – у такому разі заробіток не перевищує 520 євро на місяць. Неповний робочий день найчастіше у жінок, які приїхали з дітьми та потребують часткової зайнятості.

За даними на жовтень 2023 року, мінімальна заробітна плата в країні – 12,41 євро за годину. Стільки отримують не лише громадяни ФРН, а й приїжджі.

Як повідомило офіційне статистичне управління Німеччини Destatis, середня місячна валова зарплата штатного працівника цього року склала близько 4100 євро, а річна - 49 200 євро. Одна з найбільш високооплачуваних у Німеччині професій – медики. Вони в середньому одержують близько 90 000 євро на рік.

До рейтингу фахівців, які заробляють більше за інших, увійшли:

ІТ-фахівці (60563 євро); юристи (68 642 євро); бізнес-консультанти (64 173 євро); фінансові консультанти (73 847 євро); банкіри (62 744 євро); PR-фахівці (60 174 євро); інженери (62 565 євро). Робочий день та відпустки в Німеччині

У ФРН 8-годинний робочий день. Він може бути збільшений на 10 годин, але сукупна кількість на тиждень не повинна перевищувати 48 годин.

За переробку передбачено доплату. На законодавчому рівні немає чіткого позначення суми – вона узгоджується з роботодавцем. Зазначена норма зазвичай прописана у трудових договорах.

Передбачено 45-хвилинну перерву після перших шести годин для змін, які тривають понад дев'ять годин. Усі працівники мають право на відпочинок тривалістю не менше 11 годин між робочими днями.

Щороку працевлаштованим жителям Німеччини пропонують відпустку тривалістю 25-30 днів. Цей період можна збільшити. Також можна взяти вихідні з нагоди особливих подій – весілля, народження дітей тощо.У державні свята також надають вихідні, вони можуть бути різними відповідно до регіону. Протягом року є дев'ять свят, коли відпочиває вся країна.

Працівники, які беруть лікарняний, упродовж перших шести тижнів отримують повну заробітну плату. Потім їм належить допомога з медичного страхування.

Українським біженцям у Німеччині пропонують роботу: названо професії з найвищими зарплатами

Українським біженцям у Німеччині пропонують роботу: названо професії з найвищими зарплатами

Половина біженців, які працюють у ФРН на повну ставку, одержують понад 2550 євро. Це близько 73 відсотків від зарплати всіх найманих працівників із повною ставкою – вони заробляють близько 3615 євро. Таким чином, доходи приїжджих нижчі за середні. Близько працевлаштованих українців мають вищу кваліфікацію для роботи, яку виконують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #зарплата
ТОП новини
"30 000 грн зарплати на місяць": пенсіонерів, яким потрібна робота, терміново кличуть на вигідні вакансії
"Я завжди мріяла бути мамою дівчинки": дружину відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка звинуватили у хайпі на вагітності
Стало відомо, чому знаний на Тернопільщині аграрій Петро Гадз вирішив продати половину бізнесу
"Шалена гроза пре в ці області прямо зараз, лютий град накриє цей регіон": де буде дощ, негода і жахливий вітер до 20 м/с
Оголошення
live comments feed...