• Головна
  • Закінчується коридор затемнень: чого в жодному разі не можна робити
08:28, 24 жовтня 2023 р.

Закінчується коридор затемнень: чого в жодному разі не можна робити

Закінчується коридор затемнень: чого в жодному разі не можна робити

Коридор затемнень закінчиться 28 жовтня місячним затемненням. На думку астрологів, цей коридор має надважливе значення.

Про це в ефірі ТСН розповів експерт з астрології, майстер фен-шуй Давид Векуа.

“14 жовтня — сонячне затемнення, 28 жовтня — місячне затемнення. Коли ці два затемнення розташовані так близько, це називається коридором затемнень. Тобто поруч дві астрономічні події з сильним впливом на енергетику людину”, — сказав він.

Чого не варто робити в цей період

“Під час коридору затемнень у нас трохи викривлена свідомість. До своїх ідей в цей період треба ставитися критично. Тому що свідомість нестабільна в цей час”, — зазначив експерт.

Під час коридору затемнень не варто:

імпульсивно ухвалювати важливі рішення; переїжджати; розлучатися; змінювати роботу чи домовленості; вирішувати важливі фінансові питання. На кого більше впливає коридор затемнень?

Давид Векуа зауважив, що коридор затемнень впливає на всіх.

“Але сонячне затемнення більше впливає на чоловіків, тому що Сонце відповідає за свідомість, а Місяць — за підсвідомість. Тобто положення Місяця впливає на припливи і відпливи океану на планеті. А ми на 80% складаємося з води, тому все це на нас дійсно дуже впливає”, — наголосив він.

“Ми фізично не бачимо цього впливу, але відчуваємо його, бо він дуже потужний. Місячне затемнення більше впливає на жінок, тому що жінки часто керуються підсвідомим, вони більш інтуїтивні. А чоловіки більше сконцентровані на загальній логіці”, — розповів майстер фен-шуй.

Як “безболісно” пройти коридор затемнень?

Давид Векуа радить менше зовнішньої активності, бо можна зробити більше помилок.

Аби “безболісно” пройти коридор затемнень: розслабтеся; більше відпочивайте; смачніше їжте; більше спіть; приділяйте увагу самопочуттю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коридор затемнень
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...