• Головна
  • "Гіркий біль втрати": обірвалося життя знаного науковця з Тернополя (ФОТО)
19:27, 31 жовтня 2023 р.

"Гіркий біль втрати": обірвалося життя знаного науковця з Тернополя (ФОТО)

"Гіркий біль втрати": обірвалося життя знаного науковця з Тернополя (ФОТО)

Відійшов у засвіти кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Юрій Пиндус. 

Як інформує "Файне місто", народився Юрій 14 серпня 1973 року у Тернополі. Успішно закінчив Тернопільський технікум радіоелектронного приладобудування в 1992р за спеціальністю “Радіоапаратобудування”. В 1998р. закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, отримав диплом магістра за спеціальністю “Приладобудування”. В 2002 р. закінчив аспірантуру на кафедрі матеріалознавства Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя.

У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла, на тему “Прогнозування швидкості росту втомних тріщин після одноразових перевантажень у алюмінієвих сплавах”. Протягом 2005р. – 2008р. років працював доцентом кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв. В 2007р. присвоєно вчене звання доцента кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв. З 2008р. по 2013р. був доцентом кафедри будівельної механіки. У 2010р. – 2013р. був обраний на посаду декана механіко-технологічного факультету (МТФ). З 2014р. по нині працював на посаді доцента кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Плідно працював на науковій ниві. Автор понад 112 наукових та навчально-методичних праць.

"Користувався повагою серед колективу університету та студентів. Завжди був готовий прийти на допомогу і колегам, і студентам. Ніколи не відмовлявся поділитись досвідом, допомагав в організації роботи кафедри, факультету.В пам’яті академічної спільноти Юрій Іванович Пиндус назавжди залишиться людиною високого інтелекту, талановитим педагогом і науковцем, щирим приятелем та колегою. Висловлюємо глибокі співчуття його сім’ї та рідним і розділяємо з ними біль втрати", – йдеться у повідомленні університету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Смерть_науковця #Тернопіль
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...