• Головна
  • Найтепліший за 125 років: 2023 рік поб'є всі аномальні рекорди
14:40, 8 листопада 2023 р.

Найтепліший за 125 років: 2023 рік поб'є всі аномальні рекорди

Найтепліший за 125 років: 2023 рік поб'є всі аномальні рекорди

Вчені Європейського центру з питань зміни клімату Copernicus Climate Change Service (C3S) припускають, що 2023 рік "практично напевно" буде найтеплішим за 125 тисяч років.

Про це пише Reuters.

Зазначається, що минулий місяць побив попередній жовтневий температурний рекорд 2019 року з величезним відривом. Заступниця директора C3S Саманта Берджесс описала температуру у жовтні 2023 року як "дуже екстремальну".

Відомо, що спека є результатом триваючих викидів парникових газів внаслідок людської діяльності в поєднанні з появою цього року погоди Ель-Ніньо, яка нагріває поверхневі води у східній частині Тихого океану.

"Коли ми об’єднуємо наші дані з Міжурядовою групою експертів зі зміни клімату (IPCC), ми можемо сказати, що це найтепліший рік за останні 125 000 років", - сказала Берджесс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вчені #найтепліший рік

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...