• Головна
  • На Тернопільщині невідомі повісили собаку: поліція розпочала кримінальне провадження
10:32, 16 листопада 2023 р.

На Тернопільщині невідомі повісили собаку: поліція розпочала кримінальне провадження

На Тернопільщині невідомі повісили собаку: поліція розпочала кримінальне провадження

На Тернопільщині невідомі повісили собаку. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.

"Під час моніторингу Інтернету в одній із соцмереж поліцейські виявили допис з фото про те, що в селищі Микулинці виявили повішаним собаку", - йдеться в повідомленні.

Поліцейські відреагували на повідомлення. Даний факт внесли в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події та провели перевірку.

Дільничні офіцери поліції встановили власницю тварини. Зі слів жінки, собака у неї зник два дні тому, що з ним трапилося – вона не знала. Під час обстеження території поліцейські виявили тварину закопаною в лісосмузі.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України.

Поліцейські розшукують причетних до вчинення злочину осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #поліція #собака
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення