
19:46, 17 листопада 2023 р.
МОЗ припускає запровадження карантину через коронавірус, але не для всіх

У Міністерстві охорони здоров'я не виключили можливість запровадження карантинних обмежень у школах взимку через зростання захворюваності на коронавірус та інші респіраторні вірусні інфекції.
Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін.
За його словами, локальні протиепідемічні заходи вживатимуться на місцях за рішенням місцевої влади.
Найчастіше такими заходами є закриття закладів освіти на певний час.
"Зазвичай, якщо ви пам'ятаєте, то ці локальні протиепідемічні заходи зводилися до закриття шкіл. Школи відправляли учнів на так званий карантин впродовж двох тижнів, і потім вони поверталися до навчання", – зазначив Кузін.
Також він наголосив, що саме карантинні обмеження дозволяли зменшити рівень інфікування дітей під час піку захворюваності та знизити поширення вірусу в колективах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:57, 20 серпня
12:52, 15 серпня
11:40, 18 серпня
11:10, 18 серпня