• Головна
  • Трагічно загинув неподалік зупинки: на Тернопільщині водій на смерть збив місцевого жителя
17:01, 29 листопада 2023 р.

Трагічно загинув неподалік зупинки: на Тернопільщині водій на смерть збив місцевого жителя

Трагічно загинув неподалік зупинки: на Тернопільщині водій на смерть збив місцевого жителя

Автопригода з летальними наслідками трапилася у селі Криве Скалатської громади.

Неподалік зупинки громадського транспорту водій автомобіля "Mercedes-Benz Sprinter 519" збив пішохода 1979 року народження.

Від отриманих травм він помер. Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до частини 2 статті 286 ККУ. Триває слідство.

"Шановні водії та пішоходи, пам'ятайте про власну безпеку! З настанням темної пори доби та погіршенням погодних умов ви повинні бути особливо уважними на дорозі.

Пішоходи, носіть світловідбивальні елементи у темну пору доби та в умовах обмеженої видимості. Це допоможе кермувальникам вчасно вас помітити на дорозі.

Водії, не забувайте вмикати фари, дотримуйтеся швидкісного режиму та враховуйте погодні умови", – закликають у поліції.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #смерть

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...