• Головна
  • "Повістки одержать чоловіки прямо в своїх домівках і машинах, новий спосіб вручення вражає": мобілізація посилиться
22:00, 5 грудня 2023 р.

"Повістки одержать чоловіки прямо в своїх домівках і машинах, новий спосіб вручення вражає": мобілізація посилиться

"Повістки одержать чоловіки прямо в своїх домівках і машинах, новий спосіб вручення вражає": мобілізація посилиться

Представник президента у Верховній Раді, член комітету з національної безпеки та оборони Федір Веніславський повідомив, що в Україні готують законопроєкт, який передбачає вручення повісток електронною поштою та рекомендованим листом.

"У законопроєкті ми плануємо прописати можливість вручення повістки не тільки особисто під розписку, а й через електронну пошту і рекомендованим листом", — сказав Веніславський.

Як інформує "НВ", за його словами, повідомлення про передачу рекомендованого листа повинно буде надходити в поштову скриньку, а вже сам лист із повісткою повинні видати людині особисто в руки представники поштових служб.

Веніславський також додав, що в Україні вже фактично діє електронний кабінет військовозобов'язаних і призовників, який міститиме всі ідентифікаційні дані.

"Ці норми мають спростити отримання повістки і не дозволяти людям зловживати тим, що вони нібито не отримують повістки і не порушують закон", — сказав він.

Також автори законопроєкту хочуть дозволити вручення повісток не тільки представниками територіальних центрів комплектування, а й органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади. Таким чином, це має уточнити повноваження всіх органів влади в питанні мобілізації, повідомив Веніславський.

"Ці норми є в законопроєкті, який ми ще напрацьовуємо. Він ще не зареєстрований. Дискусії ще тривають. Однак є всі шанси зареєструвати цей документ у фінальному вигляді вже до кінця цього тижня", — резюмував Веніславський.

24 листопада президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорювали питання мобілізації та демообілізації військових.

За словами президента, на Ставці також обговорили питання, що стосуються територіальних центрів комплектування (ТЦК), військово-лікарської комісії (ВЛК), ротації та строкової служби.

22 листопада голова фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що Верховна Рада може до нового року ухвалити об'ємний законопроєкт, який регулюватиме окремі питання мобілізації та демобілізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мобілізація #РФ #війна
Останні новини
ТОП новини
"З цих областей України різко пропаде тепло, лютий снігопад суне прямо на цілий регіон": де буде мороз у -25 градусів?
"В Україну пре лютий холод, шалений снігопад накриє ці області прямо завтра": де чекати на мороз у -21 градус?
"Будьте пильними та обережними": прямо на Тернопільщині стався землетрус, повідомлено про наслідки
"Шалений холод витіснить тепло з України прямо завтра, снігопад хлине в цих областях": де буде мороз у -26 градусів?
Оголошення
live comments feed...