• Головна
  • Тернопільським водіям на замітку: встановили дві нові камери фіксації швидкості
09:29, 21 грудня 2023 р.

Тернопільським водіям на замітку: встановили дві нові камери фіксації швидкості

Тернопільським водіям на замітку: встановили дві нові камери фіксації швидкості

Дві нові камери автоматичної фіксації швидкості встановлено в на в'їзді в м.Тернопіль.

Про це в Фейсбуці повідомив Андрій Будзінський.

"Перша – на автодорозі М-30 в напрямку м.Хмельницький (на Смиківці). Вона встановлена напроти АЗК "WOG" межах міста, відповідно дозволена швидкість руху 50км/год.

Друга – на автодорозі М-19 в напрямку м.Кременець (на Збараж). Вона встановлена напроти ресторану "Галицький замок".

Оскільки розміщена вона поза населеним пунктом, то дозволена швидкість повинна бути 90км/год. (Якщо там не встановлять додаткові знаки обмеження швидкості).

Нагадаю, що за перевищення встановлених обмежень швидкості більш ніж на 20 км/год порушникам доведеться заплатити 340 гривень штрафу. Якщо ж швидкість буде більшою ніж на 50 км/год, сума зросте до 1700 гривень", – написав Будзінський.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#камери #швидкість #водії #штрафи

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...