• Головна
  • У Тернополі з`явилися нові живі легенди (відео)
09:35, 29 серпня 2013 р.

У Тернополі з`явилися нові живі легенди (відео)

На Алеї Зірок у Тернополі – поповнення. Василь Бурма та Леся Романчук – нові живі легенди, чиї імена викарбувані на спеціальних бронзових плитах у формі квітки терену на Сагайдачного. За фотографа та письменницю раділи знайомі та друзі, відкривав мистецьку імпрезу міський голова Сергій Надал та віце-спікер Українського Парламенту Руслан Кошулинський.

“Письменник завжди живе своїми книгами. Промені його зірки – це листки його книжок і я бажаю і собі, і своїм читачам. І я бажаю, щоб їм світили не зірки, а книжки, наше українське слово”, – привітала себе з “бронзою” Леся Романчук.

Друзі  письменниці оздоблювали зіркову табличку гладіолусами, – аби на фото вдаліше вийшло.

“Нарешті можу по Бурмі потоптатися”, – раділа колега фотографа із “Вільного життя”.

Василь Бурма у свою чергу скромно пробував себе в новому амплуа – фотографували 28 серпня його, а не, як завше: він когось. Розповів журналістам й про те, що відколи взяв у руки фотокамеру, відтоді  – рідко пише, інформацію ж передає у зображенні, пише ltdaily.info

Міський голова був небагатослівним, просто подякував письменниці та журналісту за те, що вони є.

Нагадаємо, Алею Зірок у Тернополі відкрили ще у 2011 році. На ній розташовані бронзові квіти терена із прізвищами славетних тернополян таких, як Ігор Герета, Іван Марчук, Анатолій Горчинський, Михайло Форгель, Степан Галябарда, Василь Бурма та Леся Романчук. На  Алею зірок може потрапити лише почесний громадянин Тернополя. А свого кандидата може висунути будь-хто: творчий колектив, громадська організація, важливими є дві речі при відборі – обґрунтування, чому подано кандидатуру саме цієї людини та її біографія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...