• Головна
  • Сучасний підхід до ведення бізнесу: навіщо відкривати рахунок для ФОП
Новини компаній
16:14, 28 грудня 2023 р.

Сучасний підхід до ведення бізнесу: навіщо відкривати рахунок для ФОП

Новини компаній
Сучасний підхід до ведення бізнесу: навіщо відкривати рахунок для ФОП, фото-1

Законодавство не зобов’язує ФОПів відкривати спеціальний рахунок у банку. Але якщо підприємець планує брати гроші за свої послуги безготівковими методами, то відкриття такого рахунку неминуче. Рахунок для підприємців значно спрощує бізнес-діяльність: покупці, які не мають з собою готівки швидко та зручно зможуть розрахуватися, що неодмінно збільшить обсяг продажів.

Для банків малий та середній бізнес завжди був привабливим сегментом, тому кожен з них конкурує між собою. Хтось виграє завдяки максимально простому функціоналу, хтось – завдяки високому рівню безпеки та захисту персональних даних.

Райффайзен Банк обирають через надійність, швидке розв’язання критичних питань та зручність обслуговування, а також за сучасний і простий інтерфейс, зрозумілий для кожного бізнесмена.

Бізнес-рахунок за 15 хвилин

Відкрити рахунок для ФОП підприємці можуть за допомогою комп’ютера, ноутбука або навіть зі смартфона. Для цього потрібно бути зареєстрованим як ФОП, а також мати застосунок “Дія” із завантаженими документами. Разом з рахунком підприємця у Райф-банку, клієнт отримає:

  • бізнес-рахунок у різних валютах (UAH, USD, EUR);
  • картку для бізнесу;
  • картку для особистих потреб для того, щоб переводити на неї свій заробіток;
  • підключення еквайрингу, а також змогу орендувати термінали.

Завдяки зручному застосунку Raiffeisen Business Online можна відслідковувати всі транзакції 24/7 в особистому кабінеті, а також підписувати документи в електронному режимі.

Комфортні умови еквайрингу

Сучасний бізнес не може працювати без терміналу. Вигідні та прості інструменти для оплати — це перше, на що звертають увагу підприємці, коли обирають банк, де відкрити ФОП-рахунок.

У Райф-банку створили максимально зручний функціонал, при чому послуги еквайрингу у них постійно розширюються. Наразі є такі:

  • термінал у смартфоні (необхідно завантажити додаток на телефон, ввести суму транзакції і прикласти мобільний пристрій клієнта до тилової сторони свого смартфона);
  • інтернет-еквайринг (можна проводити безпечну оплату на сайті підприємця);
  • оплата картою через чат-бот (підприємцю навіть не потрібно створювати власний сайт і витрачати гроші на термінали, можна створити посилання або QR-код і відправити клієнту для оплати);
  • термінал і касовий апарат (можна взяти пристрої в оренду за привабливою ціною);
  • смарт-каса 3 в 1 (термінал, касовий апарат і система обліку платежів в одному пристрої).

За кожну клієнтську точку (кожне місце, де стоїть орендований термінал) необхідно сплачувати 400 грн на місяць. Інші види еквайрингу безкоштовні. Треба платити лише комісію – від 1,3% до 1,5% з кожної транзакції. Це дешевше, ніж встановлювати онлайн-еквайринг у фінтех-стартапів.

Робота з валютою

Підприємці, які оформили мультивалютний ФОП-рахунок у Райф-банку і отримують гроші від іноземців у доларах чи євро, мають перевести кошти в гривню. У податковій декларації треба вказувати суму тільки у національній валюті.

Щодо зняття валюти, то вже давно існують валютні обмеження: ФОП не може зняти валюту в касі банку чи банкоматі. Єдиний спосіб скористатися іноземною валютою — це подати заяву у банк щодо її продажу на на актуальний курс гривні. Гривня зараховується на гривневий рахунок ФОП, а далі можна переводити кошти на свою особисту картку та витрачати на власний розсуд. Або знову купити валюту, але вже як фізична особа.

Отже, кожен підприємець може обрати для себе найоптимальніший тариф серед запропонованих банком в залежності від потреб свого бізнесу. Стати клієнтом банку можна у будь-який час 24/7. Здійснювати видаткові операції можна одразу після того, як ФОП-рахунок буде прийнято на облік у податковій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...