
15:03, 10 січня 2024 р.
Підприємець з Тернополя після отримання повістки опинився в популярному санаторії: що він придумав

Підприємець з Тернополя вирішив уникнути мобілізації і дивний спосіб. Після отримання повістки він опинився в Карпатах.
Врешті за ухилення від служби в ЗСУ його засудили до 3 років позбавлення волі. Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 5 січня 2024 року, пише ТСН.
За даними суду, підприємець з Тернополя 5 грудня 2022 року пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до служби в армії.
7 грудня 2022 року він отримав повістку та повинен був прийти 11 грудня до військкомату для проходження навчання у ЗСУ. Проте ФОП ухилився.
Чоловік на суді заперечив провину та заявив, що не ухилився від служби у ЗСУ. Він додав, що після отримання повістки, поїхав у Львівську область, де нібито захворів.
"На вказаному заході він захворів, а саме у нього з`явився сильний біль в поясниці, та зателефонувавши до свого сімейного лікаря, остання порадила йому звернутися за медичною допомогою за місцем перебування.
Таким чином він звернувся для обстеження в Моршинський санаторій, де у нього було виявлено підозру на пієлонефрит", - йдеться у свідченні підозрюваного у суді.
Чоловік додав, що він боїться, що на фронті його вб'ють і знав про кримінальну справу за ухилення, а тому до ТЦК більше не приходив.
На суді сімейна лікарка пояснила, що підозрюваний справді до неї телефонував. Вона додала, що це сталось вперше за багато років. Він сказав, що відпочиває у Карпатах і йому стало зле. Лікарка порадила випити таблетки. Згодом чоловік знову зателефонував до неї та попросив дати довідку про те, що він з нею спілкувався.
Суд визнав чоловіка винним та засудив на 3 роки позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:05, 2 травня
15:28, 30 квітня
11:33, 1 травня
live comments feed...