• Головна
  • Покарали водія, який в центрі Тернополя їздив із заносами (ВІДЕО)
11:11, 19 січня 2024 р.

Покарали водія, який в центрі Тернополя їздив із заносами (ВІДЕО)

Покарали водія, який в центрі Тернополя їздив із заносами (ВІДЕО)

Поліцейські зосереджують особливу увагу на так званих "дрифтерах" — водіях, які розганяють свої автомобілі на вулицях і вдаються до "контрольованого заносу". У разі виявлення правопорушень поліцейські складають адміністративні матеріали. Нещодавно одного із таких керманичів патрульні зупинили на вулиці Замковій.

Водій керуючи автомобілем BMW порушував правила дорожнього руху, виконуючи небезпечні маневри. Інспектори провели з водієм профілактичну бесіду та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку) КУпАП.

В поліції нагадують всім любителям екстремальної їзди, що дрифтувати на дорогах дуже небезпечно для інших учасників руху, адже авто може легко вийти з-під контролю керманича. Окрім того, у водія порушується оглядовість, що теж може призвести до непоправних наслідків.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#їзда #заноси #дрифт #штраф
ТОП новини
Без повістки і запрошення: українців змусять самостійно йти в ТЦК – з'явитись обов'язково
"ТЦК підуть по чоловіків у конкретні місця, повістки стануть несподіванкою для людей певних категорій": мобілізація, штрафи
"Ці 2 категорії українців терміново шукає ТЦК в нових місцях, до червня не призвуть 10 груп чоловіків": мобілізація, повістки
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
Оголошення
live comments feed...