• Головна
  • У тернопільській «Батьківщині» наростає конфлікт, з партії ледь не вигнали нардепа Апостола
21:00, 30 серпня 2013 р.

У тернопільській «Батьківщині» наростає конфлікт, з партії ледь не вигнали нардепа Апостола

«Бичуванню» народного депутата-фермера Михайла Апостола було в головному присвячене  розширене засідання бюро Тернопільсьої обласної організації ВО «Батьківщина», яке відбулося днями.

 Присутні емоційно обговорювали інтерв’ю члена бюро обласної організації Михайла Апостола під назвою «Людина, яка керує обласною партійною організацією, ще не опустилася на землю», розміщене в інтернет-газеті «Про все».

На засіданні зібралися суто свої. Тож нічого доброго про Михайла Апостола, який в інтерв’ю назвав речі своїми іменами і відверто дав зрозуміти, що «божок» Деревляний через «спочивання на лаврах» вже давно не тягне на посаду голови облосередку «Батьківщини», не прозвучало.

Голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний все хитро зрежисерував, давши команду попередньо провести обговорення інтерв’ю в підконтрольних районних та Тернопільській міській партійних організаціях.

Останні прийняли рішення засудити публікацію та  запропонували обласному бюро притягнути М. В. Апостола до дисциплінарної відповідальності, а також виключити його з членів партії ВО «Батьківщина»(!!!).

На розширеному засіданні Тернопільського обласного бюро всі члени бюро, керівники районних та міської організацій різко засудили публікацію, мовляв, відвертості Апостола дискредитують партію.

За те, що нардеп наважився винести «сміття з хати», бюро Тернопільської обласної організації прийняло рішення в кращих традиціях «совка»: визнати несправедливою критику діяльності обласної партійної організації та її керівництва, наведені в інтерв’ю М.В.Апостола. Окрім цього, «враховуючи те, що М.В.Апостол визнав окремі опущення в даному інтерв’ю щодо партійної організації області, оголосити члену бюро Тернопільської обласної організації  М.В.Апостолу догану».

З 15 присутніх на бюро одна людина наважилась утриматися. Одна – не голосувала. Всі решта засвідчили свій «одобрямс».

Водночас обласна організація через прес-службу уже заявила, що «незважаючи на тиск з боку влади та появу будь-якого роду провокацій, Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» є монолітною,  нікому не вдасться внести розкол в її лави та посіяти зневіру в рядах партійців».

Насправді ж конфлікт Апостола з Деревляним стає все виразнішим. Не виключено, що з фермером і справді попрацювали провладні чиновники, адже не так давно його зятя «відмазали» від криміналу. Та й бізнес теж хочеться розвивати. Можливо, на поверхах влади Апостолу вже навіть пообіцяли підтримку у боротьбі за керівне місце Деревляного у разі вдалої компрометації шефа.

Інша справа, що Апостолу не довелося навіть нічого вигадувати, а просто назвати речі своїми іменами і констатувати, що обласна організація «Батьківщина» останнім часом є бездіяльною: як у відстоюванні свого ув’язненого лідера, так і у відстоюванні інтересів жителів області. Жодної протидії владі, масових пікетів, численних перекриттів доріг, якими погрожував Василь Деревляний під час прес-конференцій, так ніхто і не побачив. Натомість голова ОДА Валентин Хоптян не приховує, що задоволений зустрічами з Деревляним і постійно вихвалює його, виділяючи з-поміж інших опозиційних депутатів від Тернопільщини за співпрацю…     

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Гігантського розміру: по сусідству з Тернопільщиною чоловік спіймав 80 кілограмову рибу (ФОТО)
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Жахлива хвороба підкошує безліч українців, інфекція вражає дихальну і травну системи": люди не чекали на такий біль
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
Оголошення
live comments feed...