• Головна
  • Восени життя тернополян подорожчає
17:00, 31 серпня 2013 р.

Восени життя тернополян подорожчає

Із вересня алкоголь і сигарети подорожчають. Зростуть у ціні також автомобілі, а більшість українців відмовляться від доларів. Восени починають діяти чимало законів та постанов.
Так, із першого числа спиртне та тютюн прикрашатимуть новими акцизами. Вони будуть дорожчими, із суперзахистом та різнокольоровими. Акциз міститиме графічний елемент - квадратик, в якому зашифрована оcновна інформація про продукт, йдеться у сюжеті ТСН.
"Продукція подорожчає, але підстав для суттєвого подорожчання продукції немає, тому що марка подорожчає алкогольна на 16 коп., а цигарок - на 9 коп.", - повідомила фахівець із Міністерства податків та зборів Валентина Бондаренко.
 
 Утім, наскільки здорожчає продукт на полиці - це вже на совісті виробників. У Міндоходів із новими марками очікують, що з тіні вийде 10% продукції, а до бюджету прийде до 300 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення