• Головна
  • На Тернопільщині житель Чернівців обкрадав місцеві магазини
12:16, 8 лютого 2024 р.

На Тернопільщині житель Чернівців обкрадав місцеві магазини

На Тернопільщині житель Чернівців обкрадав місцеві магазини

Зловмисник приїжджав до Гусятина з Чернівців у справах і крав з місцевих маркетів. Сума завданих збитків – майже дві тисячі гривень. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.

У ході слідчо-оперативних заходів було встановлено, що зловмисник двічі скоював крадіжки з магазинів. З одного закладу виніс зарядний пристрій вартістю понад тисячу гривень, з іншого – подовжувач та інші товарно-матеріальні цінності вартість яких адміністрація маркету оцінили у майже 800 гривень.

Завдяки камерам відеоспостереження, вмонтованим у торгових закладах, оперативники встановили особу зловмисника. Ним виявився житель міста Чернівці, 1984 року народження. У скоєному зловмисник зізнався.

Відомості за даним фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 кримінального кодексу. Санкція – до восьми років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Чернівці #крадіжка

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...