• Головна
  • "В Україні виник гострий дефіцит фахівців цих професій": хто без проблем може знайти роботу з чудовою зарплатнею?
18:43, 22 лютого

"В Україні виник гострий дефіцит фахівців цих професій": хто без проблем може знайти роботу з чудовою зарплатнею?

"В Україні виник гострий дефіцит фахівців цих професій": хто без проблем може знайти роботу з чудовою зарплатнею?

В Україні змінилася ситуація на ринку праці. Названо найбільш потрібних фахівців, а також ті, кому складно знайти роботу. За офіційними даними, рівень безробіття в країні рекордно скоротився, але фактично він перевищує показник довоєнного 2021 року майже вдвічі.

Кому складно знайти роботу

Як інформує "Today.ua", В.о. директора Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Олена Мельник повідомила, що найскладніше працевлаштуватися українцям, чиї професії були комп'ютеризовані. Це адміністратори, оператори комп'ютерного набору та бухгалтери ручного рахунку.

Максимальні складнощі з пошуком роботи зазнають юристи, економісти, діловоди, підсобні робітники, листоноші, укладачі-пакувальники та прибиральниці. Це пов'язано з прогресом, який спостерігається в їхніх сферах, а також з великим попитом на такі вакансії.

Найпопулярніші фахівці в Україні

Попит на швачок, токарів, електромонтерів та слюсарів-сантехніків значно перевищує пропозицію. Найбільше пропозицій роботи для водіїв, продавців, кухарів та бухгалтерів. Дефіцит кадрів спостерігається за такими спеціальностями: учитель-логопед, лікар-терапевт, лікар загальної практики, лікар-психіатр.

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Як змінилися зарплати

За даними Державної служби статистики, середня заробітна плата в Україні наразі становить 17,9 тис. грн. За інформацією, наданою профільними порталами з пошуку роботи, цей рівень вищий – 19 тис. грн.

Роботодавці готові платити деяким професіоналам високі зарплати, наприклад, у промисловості та важкій металургії її рівень становить 50-60 тис. грн. Ливарнику навіть пропонують понад 90 тис. грн. Зазначено, що в Україні не вистачає робочих рук, багато чоловіків було мобілізовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #звільнення
Оголошення
live comments feed...