• Головна
  • "Електронні повістки – це не так страшно": пояснили, чому українці зацікавлені в мобілізації через мобільний застосунок
09:29, 28 лютого

"Електронні повістки – це не так страшно": пояснили, чому українці зацікавлені в мобілізації через мобільний застосунок

"Електронні повістки – це не так страшно": пояснили, чому українці зацікавлені в мобілізації через мобільний застосунок

Не виключено, що вже невдовзі електронні повістки з’являться в котромусь з мобільних додатків. Наразі цей процес стримує лише відсутність відповідного законодавства.

Водночас розробниця застосунку "Армія+",  заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку та цифровізації Катерини Черногоренко запевняє, що від електронних повісток українці тільки виграють. Свої аргументи вона навела в інтерв’ю ЕП.

"Ми маємо рухатися в рамках нормативно-правової бази. Наразі закон (про мобілізацію – ЕП) перебуває на розгляді у Верховній Раді.

Як тільки ми будемо мати розуміння, чи буде закон проголосований у другому читанні і тим більше підписаний президентом, ми зможемо рухатися до того, щоб цей функціонал розробляти. 

Очевидно, як тільки рішення на рівні закону буде ухвалене, ми зможемо перейти до його оформлення.

Думаю, кожний українець, кожна українка зацікавлені в тому, щоб захищати свою державу.

Завжди кажу, що завдяки цифровим інструментам, смарт-мобілізації, можна мобілізуватися добровільно, обрати собі ту професію, якою хочеш займатися, і розвінчати міфи, що мобілізація, електронні повістки, ТЦК та СП – це таке страшне місце", – сказала Черногоренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електронна повістка
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...