• Головна
  • Юні тернопільські спортсмени вибороли призові місця в змаганнях з лижного двоборства (ФОТО)
20:29, 28 лютого

Днями у Ворохті відбулися змагання з лижного двоборства, в яких взяли участь вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту. На них спортсмени здобули призові місця.

Як інформує "Файне місто" з посиланням на Тернопільську обласну ДЮСШ із зимових видів спорту, змагання відбулись 22-24 лютого. Це, зокрема, чемпіонат України серед юнаків та дівчат старшої вікової групи та чемпіонат України серед юніорів та юніорок.

У змаганнях серед юнаків чемпіоном став Пилипчук Денис (трамплін К-75, лижна гонка 5 км), а серед юніорів 1 місце здобув Шовкопляс Олександр (трамплін К-75, лижна гонка 5 км). Ще учень школи Чеболда Ілля виборов “бронзову” нагороду серед юніорів.

"В командних змаганнях серед юніорів (трамплін К-75, лижна гонка 3х1 км) переможцями стали Чеболда Ілля та Шовкопляс Олександр. “Срібло” здобули Пилипчук Денис з випускником нашої школи Прокопюком Максимом. В заключний день змагань 2 місце зайняв Шовкопляс Олександр (трамплін К-90, лижна гонка 5 км), а “бронзовим” призером став Пилипчук Денис", — пишуть на сторінці школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію