• Головна
  • Була загроза вибуху, але патрульні не побоялися: у Тернополі інспектори намагалися врятувати палаюче авто (ФОТО)
09:28, 1 березня 2024 р.

Була загроза вибуху, але патрульні не побоялися: у Тернополі інспектори намагалися врятувати палаюче авто (ФОТО)

Була загроза вибуху, але патрульні не побоялися: у Тернополі інспектори намагалися врятувати палаюче авто (ФОТО)

У Тернополі патрульні допомогли загасити палаючий автомобіль.

Учора, патрулюючи вулицею Микулинецькою, поліцейські помітили легковий автомобіль, охоплений димом. А з-під капота вирувало полум’я. Поруч з авто був і водій.

Не гаючи часу, інспектори Ігор Кульбаба та Володимир Періг кинулися на допомогу, адже кожна секунда була важливою. Тож патрульні взяли вогнегасник та спробували приборкати загоряння. Надалі на місце прибули рятувальники, які остаточно ліквідували полум’я.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #авто

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...