![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
17:10, 1 березня
Тернопільський ТЦК вперше прокоментував інцидент з загибеллю 49-річного чоловіка
![Тернопільський ТЦК вперше прокоментував інцидент з загибеллю 49-річ... Тернопільський ТЦК вперше прокоментував інцидент з загибеллю 49-річного чоловіка](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тернопільський ТЦК та СК вперше прокоментував інцидент з загибеллю 49-річного чоловіка. Про це повідомив на сторінці Тернопільського центру комплектування та соціальної підтримки.
"27 лютого 2024 року 49-ти річному жителю Тернопільщини раптово стало погано, почалися судоми, впав додолу на території третього відділу Чортківського РТЦК та СП. Працівниками територіального центру комплектування була надана перша медична допомога і викликана карета швидкої допомоги", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що далі чоловік був доставлений до КНП "Бучацька міська лікарня" каретою швидкої медичної допомоги із діагнозом: напад судом амнезії епілепсії. 29.02.2024 він помер в приміщенні лікарні попередній діагноз епілепсія, судомний синдром.
По даному факту проводиться розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...