• Головна
  • Тернопільський аеропорт під загрозою: Великогаївська громада хоче забудувати територію летовища
10:58, 7 березня

Тернопільський аеропорт під загрозою: Великогаївська громада хоче забудувати територію летовища

Тернопільський аеропорт під загрозою: Великогаївська громада хоче забудувати територію летовища

Вперше про можливу забудову зі сторони Великогаївської ОТГ заявив Володимир Кулак, керівник Тернопільського обласного комунального підприємство «Фірма "Тернопільавіаавтотранс".

Володимир Кулак у лютому цього року наголосив, що вдалося відбити забудову зі сторони Великогаївської ОТГ, пишуть Тернополяни.

"Можна сказати, відбито загрозу забудови території поблизу підприємства. Критично близько... Велико Гаївська ОТГ мала такі наміри, і це б заблокувало майбутнє нашого підприємства. Забудувати в час війни", -наголосив керівник аеропорту Володимир Кулак.

Та як з'ясувалося, посягання на територію тернопільського аеропорту зі сторони Великогаївської ОТГ на цьому не завершилися.

Сьогодні, 7 березня, о 14.30 в актовому залі Великогаївської сільської ради ( 2- поверх ) за адресою вул.Галицька , 47 має відбутися засідання архітектурно-містобудівної ради щодо забудови територію біля місцевого летовища.

Також участь у зустрічі можна взяти участь онлайн:

https://us04web.zoom.us/j/72548973658?pwd=znhP8HfPJlPBVbf2LSq8cDWyLsevGW.1

У Телеграм-каналі "Тернопільоблвідкат" повідомляють, що за інсайдерською інформацією голова Великогаївської громади Олег Кохман разом з чиновниками спробують в черговий раз узаконити будівництво, яке покладе край подальшим перспективам, як розвитку Тернопільського аеропорту, так і повітряному сполученню з Тернопільщиною.

Також стало відомо, що за самим будівництвом стоїть підприємець Зазуляк Іван Євгенович, приватний підприємець, директор ПП "Зазуляк Студіо", ПП "Козацька смакота". Підприємець зареєстрований у селі Великі Гаї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аеропорт #Великогаївська #громада #забудова
Оголошення
live comments feed...