• Головна
  • Папа Римський закликав Україну "підняти білий прапор" та йти на переговори з РФ
22:48, 9 березня

Папа Римський закликав Україну "підняти білий прапор" та йти на переговори з РФ

Папа Римський закликав Україну "підняти білий прапор" та йти на переговори з РФ

Папа Римський Франциск заявив, що в конфлікті в Україні сторона, яка програє, повинна знайти в собі хоробрість визнати це і погодитися на переговори. Понтифік заявив про це в телеінтерв'ю швейцарській телерадіокомпанії, пише Reuters.

В інтерв'ю Франциска запитали про його позицію в дебатах між тими, хто каже, що Україна повинна здатися, оскільки вона не змогла дати відсіч російським силам, і тими, хто каже, що це узаконить дії РФ. Інтерв'юер використав у запитанні термін "білий прапор".

"Це одна з інтерпретацій. Але я вважаю, що сильнішим буде той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має сміливість підняти білий прапор і вести переговори", - сказав Франциск. - Слово "переговори" - сміливе слово. Коли ви бачите, що зазнали поразки, що справи йдуть не дуже добре, вам потрібно мати сміливість вести переговори", - сказав Франциск, додавши, що переговори мають відбуватися за допомогою міжнародних держав.

Вважається, що це перший раз, коли Франциск використовував такі терміни, як "білий прапор" або "поразка" під час обговорення війни в Україні, хоча в минулому він говорив про необхідність переговорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Папа Римський #Україна #білий прапор РФ
Оголошення
live comments feed...