12:55, 13 березня
Закуповуємо для ЗСУ нову партію розвідувальних дронів DJI Mavic 3 Pro – Сергій Надал
Міська рада оголосила тендер на закупівлю нової партії розвідувальних дронів. Цього разу для наших Героїв-захисників закуповуємо ще 15 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Пряма мова мера
За словами міського голови, загальна сума тендеру – 1 230 000 гривень.
Тернопільська міська рада продовжує підтримувати військових, оголошуючи нові закупівлі необхідного обладнання. 11 березня розпочалася процедура закупівлі ще 15 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro на загальну суму 1 230 000 грн для потреб військових. Закупівля здійснюється на виконання Програми Тернопільської громади «Обороноздатність» на 2024 рік. Ці розвідувальні дрони допоможуть нашим Героям знищувати московського окупанта, – заявив Сергій Надал. Нагадаємо
Цими днями також розпочались закупівлі ще шести квадрокоптерів DJI Mavic 3Т та 18 квадрокоптерів DJI Mavic 3 на загальну суму понад 2,5 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...